Chcete levnou autoškolu ???

Menu > Novinky > Chcete levnou autoškolu ???

21.png

CHCETE LEVNOU AUTOŠKOLU ???

Máte ji mít. Jsou takové. A nemusí Vás šidit. Ale zkuste si odpovědět na pár otázek.

1. Dozvím se v této autoškole něco, nebo se všechno učím doma, existuje nějaká výuka nebo konzultace?

2. Nebude každá jízda v jiném autě a s jiným učitelem?

3. Nejezdím v autě s dalšími žáky, kdy jeden jezdí a ostatní ztrácí čas? Navíc se vystavuji riziku, že v případě nehody může dojít ke zranění( v tom lepším případě). Má autoškola pro tento případ pojištěna všechna sedadla?

4. Mám u sebe průkazku, kam jsou přede mnou  zapisovány opravdu odjeté hodiny( pozor, ne jízdy) Odjel jsem  28 x 45 minut jízdy? Ne 14 x 60 minut !!!! Není průkazka  náhodou pořád u učitele jízdy a já ji potom jen podepíšu a potvrdím, že jsem všechno odjel? Nepodepisujete náhodou souhlas s tím, že průkazka o výcviku je v úschově v autoškole pro případ ztráty.

5. Nespočívá jízda pouze v tom, že přejíždím z jednoho města do druhého ?

6. Co když na zkoušky dostanu auto s kterým jsem nejezdil?

7. Co když náhodou propadnu, kolik to bude stát?

8. Pokud bych zjistil, že mi autoškola nevyhovuje, je možné přejít do jiné. Není tam storno poplatek?

9. Jak je možné, že při současných cenách pohonných hmot je cena tak nízká? Nejedná se ale jen o pohonné hmoty. Co plat učitele, DPH, stanovené odvody zdravotního a sociálního pojištění, které musí zaměstnavatel platit za zaměstnance.     Nešetří se náhodou na mém výcviku????

10. Jak dlouho bude kurz trvat vzhledem k tomu, že zájemců o levnou autoškolu je hodně, ale na jízdy se dostanu jednou za  týden, nebo za 14 dnů. Nenastoupím do kurzu a neskončím ho až po několika měsících ?

11. Za jak dlouho se dostanu po absolvování kurzu ke zkouškám? Autoškola má velký počet žáků za nízkou cenu, ale kapacita komisařů na zkoušky není tak velká. Nebudu čekat měsíc, ale i více ?

12. Nebudu si muset zabezpečit zkoušky v jiné autoškole abych nemusel čekat ?

13. Nezaplatím nakonec více, než v autoškole , která má vyšší ceny ???

Pokud Vám je to všechno jedno a jediný cíl je ušetřit , potom není co řešit. Klidně si můžete myslet, že majitel autoškoly rád dělá charitu a úplně nejraději by byl, kdyby Vam to mohl dát zadarmo.