Přihláška

Menu > Přihláška

Autoškola Varchol Litoměřice

140101 Žádost o přijetí k výuce a výcviku.pdf

Lékařský posudek

Proč Autoškola Varchol Litoměřice a proč získat řidičský průkaz právě zde ?

1. Nemusíte kupovat učebnice, protože Vám je zdarma zapůjčíme.

2. Při výuce teorie používáme v Autoškole Varchol Litoměřice dataprojektor, počítač, velkoplošnou projekci.

3. Autoškola Varchol je jako jedna z mála pojištěna pro případ jakéhokoliv zranění žáka nebo vzniku škody při činnostech souvisejících s výukou a výcvikem v autoškole na částku 1 milion korun.

4. Všechna vozidla Autoškoly Varchol Litoměřice pro výcvik skupiny B mají klimatizaci.

5. Každý žák absolvuje před první jízdou na komunikaci výcvik na cvičišti s vyloučením provozu, takže odpadá stres z první jízdy, která začíná rovnou v provozu. Výcvik na cvičišti je 2 x 45 minut.

6. Jízda v naší Autoškole Varchol Litoměřice trvá vždy 2 x 45 minut, což jsou dvě výcvikové hodiny, ne 60 minut a v průkazce jsou napsány dvě výcvikové hodiny. Tím, že výcvik trvá vždy 2 výcvikové hodiny, žák se musí uvolnit ze školy, nebo ze zaměstníní pouze 14x. Pokud by byly jízdy jen 1 vyučovací hodinu, musí se uvolnit 28 x.

7. Při výcviku v Autoškole Varchol Litoměřice je ve vozidle pouze 1 žák a učitel. Pokud je při výcviku ve vozidle více žáků, některé to svádí k předvádění se a někteří mají naopak trému a dělají zbytečné chyby.

8. Každý žák má po celou dobu výcviku v Autoškole Varchol Litoměřice stejné vozidlo, stejného učitele a s tímto vozidlem a učitelem absolvují závěrečné zkoušky. 9. Platba je možná na splátky, bez navýšení.